CSS Templates 1 CSS Templates 2 CSS Templates 3 CSS Templates 4 Flash Templates 1 Flash Templates 2 Flash Templates 3 Flash Templates 4
ÇÖZÜMLERİMİZ
       Toplu yaşam alanlarında,evinizde veya iş yeri güvenliğinde , kendini kanıtlamış markalarla güvenlik sisteminizin hızlı ve kaliteli işçilikle montajını ve onarımını yapar.

2 ADET GÜVENLİK KAMERASI + 40M KABLO + 4 KANAL KAYIT CİHAZI+MONTAJ DAHİL 700 TL
       Bireysel uydu sistemi adından da anlaşılabileceği gibi tekil kişi ve/veya ailelere hitap etmektedir. Uygun yere (çatı, balkon) konumlanacak bir veya daha çok sayıda çanak anten ve uydu alıcıları sayesinde yayınlar alınıp televizyonunuzdan izlenebilir. Bireysel uydu sistemi hakkında bilinmesi gerekenler şunlardır;
•Dairenizde uydu yayını izlemek istediğiniz yer sayısı kadar uydu alıcınız olmalıdır.
•Tek çanak anten ile Türkiye'deki yaklaşık 500-600 arası kanal izlenebilmektedir. Yabancı yayınları almak için ikinci bir çanak anten kurulmalıdır.
•Uydu yayınını izleyeceğiniz her odaya çanak antenden ayrı bir hat çekilmesi gerekmektedir.
UYDU ALICISI + TEKLİ LNB + 10M KABLO + MONTAJ DAHİL 130  TL
GÜNDE SADECE 2 TL İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN

     Can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev ve işyeri alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

TRAKYA GÜVENLİK SİSTEMLERİ TEPE GÜVENLİK TRAKYA BÖLGE BAYİSİDİR.

GÜNDE SADECE 2 TL İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN
İŞYERİNİZİ LED TABELA İLE GÖRÜNÜR YAPIN

Bize Ulaşın

TRAKYA GÜVENLİK Kamerası ve Bilgisayar Sistemleri

MERKEZ:ABDURRAHMAN MAH.ŞEHİT NEZİH TURAN CAD.18/10 EDİRNE/MERKEZ
TEL/FAX:0284 2128411 / 0284 2250190
GSM:0532 643 27 84 / 0541 718 90 72